TEENUSED2018-12-17T00:15:56+00:00

Peamiselt keskendume:

Sotsiaalmeedia turunduse koolitused ja konsultatsioonid

Selleks, et sotsiaalmeedia turunduses edu saavutada, on vaja oma klientidele silma paista, mis nõuab väga head plaani. Õpetame sulle, kuidas ise luua ja hallata oma ettevõtte sotsiaalmeedia lehti. Saad teada, millised on peamised vead ning õpid, kuidas kasutada Facebooki ja Instagrami võimalusi.

Anname sulle selged juhised, kuidas planeerida ja läbi viia Facebooki ja Instagrami kampaaniat. Samuti anname ülevaate Facebooki ja Instagrami tasulise reklaami võimalustest.
Võimalus osaleda nii avalikel koolitustel, kui ka tellida sisekoolitus.
 
Hind: konsultatsioon 90eur+km/tund, sisekoolitus – kokkuleppel

Infot avalike esinemiste kohta leiad siit!

Kodulehe tekstide kirjutamine

Aitame juba olemasolevat teksti värskendada või ka täiesti uut sisu luua. Üheskoos leiame parima lahenduse, kuidas viia teie sõnum võimalikult ladusal viisil potentsiaalse kliendini!

Hind: al. 50eur+km/300 sõna ja 75eur+km/500 sõna, kuid sõltub ka temaatikast ja lõplikust sõnade arvust (rohkem sõnu = soodsam hind). Saada oma mõte ja me vastame sulle 24 tunni jooksul!

SEO – kodulehe otsimootoritele optimeerimine

Oleme oma klientidele nähtav! Aitame sinu kodulehe otsingutulemustes kõrgematele kohtadele tõsta, et oleksid potentsiaalsetele klientidele paremini leitav. Kui sa tahad, et sinu kodulehele tuleksid nn. õiged inimesed, pead iga oma sisulehe optimeerima õigetele sõnadele ning järgima optimeerimise põhipunkte.  Kontrollime, parendame ning anname edasisi soovitusi selle kohta, kuidas nii tehnilisi kui sisulisi elemente silmas pidades oma kodulehte otsingumootoritele meelepäraselt üles ehitada.

Samuti on vajalik järjepidev värske sisu tootmine. Ka sellega saame abiks olla – nii olemasolevaid tekste optimeerides kui täiesti uut sisu luues.

Hind: sõltub kodulehe suurusest ja selle seisukorrast. Küsi personaalset pakkumist!

Sotsiaalmeediakontode loomine ja haldus

Sotsiaalmeediast on täna raske ümber vaadata. Sealne suur kasutajaskond lausa nõuab oma kohalolekut. Selleks aga, et sealne töö ka vilja kannaks, oleks vaja järjepidevat sisu loomist ja aktiivset kohalolekut. Samuti pidevalt uuenevate algoritmide tundmist, et tiedas konkurentsis silma paista. Teame, et esialgu lihtsana tunduda võiv töö nõuab tegelikult sihipärasust ning mõtestatud tööd. Samas ka pidevat kursis olekut ning õppimist, et sotsiaalmeediast maksimumi võtta. See töö ei ole lihtsate killast. Seepärast aitame luua ja hallata sotsiaalmeedia kontol nii sisu kui ka visuaale, kaardistada konkurente ja sihtrühmi ning kavandada sisuplaani. Meie ampluaasse kuuluvad Facebook ja Instagram.

Hind: sõltub keskkonnast ja temaatikast, küsi julgelt lisa!
Valik tehtud töid

Sisuturundus ja -loome

Üha enam soovitakse enne toodete ja teenuste ostu nende kohta informatsiooni lugeda, et veenduda selle kvaliteedis. Seega on asjakohase sisu väärtust raske alahinnata.
Aitame sul harida oma klienti! Läbi sisuloome on võimalik hajutada tema kahtlused ja tekitada usaldusväärne õhkkond ostu lõpule viimiseks.

Google otsimootori jaoks on väga oluline, et sinu ettevõtte kodulehel oleks pidevalt uut ja värsket sisu. Just see on üks võimalus, kuidas sul on võimalus otsingutulemustes tasuta slma paista ja ette jõuda. Kui sul endal ei ole aga mahti, või soovid oma aega kasutada rohkem teenuste ja toodete müügi peale, aitan sind hea meelega kodulehel blogi pidamise või kasulike artiklite loomisega. Teades ja tundes Google otsingumootoritele optimeerimise (SEO) põhitõdesid, koostan ka kõik tekstid neid põhimõtteid silmas pidades.

Hind: al. 50eur+km/300 sõna ja 75eur+km/500 sõna, kuid sõltub ka temaatikast ning sellest, kas jääme pikemaaegse koostöö peale või on tegemist ühekordse teenusega. Saada oma mõte ja me vastame sulle 24 tunni jooksul!

Graafiline disain

Detailideni viimistletud reklaamklipid nii online kanalitesse kui välimeediasse, trükised, bännerid jpm. Vajadusel aitame organiseerida ka trükiteenuse. Koostöös sinuga loome kaasaegseid ja eristuvaid lahendusi, mis kujutavad just sinu ettevõtte ainulaadsust ja erakordsust.

Hind: Lihtsamad animeeritud klipid al. 60 eur +km, bännerid al. 30 eur +km
Valik tehtud töid

Bränding

Olgu tegemist uue või uueneva ettevõttega – aitame luua brände, mis on mõtestatud ja omavad selget sõnumit.
Esmamulje loeb. Ettevõtte logo on sageli esimene infokild, mida klient sinu kohta saab. Hoolikalt kujundatud logo annab ettekujutuse firma tööstiilist ja filosoofiast. Lisaks logole anname kaasa ka soovitused selle kasutamiseks trükistel, tööriietel jne.
Vähem olulised ei ole visioon ja strateegia. Koostame visuaalse identiteedi (CVI), mis tagab teie firma ühtse kuvandi kõikides kanalites.
Anname juhtnööre kommunikatsiooniks klientide, meedia ja koostööpartneritega. Samuti aitame luua ja hallata sotsiaalmeediakontosid.

Hind: al. 2000 eur+km
Valik tehtud töid

Raadio- ja telereklaam

Toodame raadioklippe ja animeeritud telereklaame. Vajadusel saame pakkuda abi eriprojektide monteerimisega: pulmavideod, õppevideod, videoesitlused ja palju muud.

Saame aidata nii idee, kui teostusega algusest lõpuni. Sealhulgas mitmete nii öelda häälte leidmisega, mis sobiksid vastavalt sinu reklaami iseloomule peale lugemiseks.

Hind: animeeritud telereklaam al. 150 eur, raadioklipp al. 70 eur
Valik tehtud töid

Oleme valmis aitama ka:

  • Google AdWordsi reklaami haldamine
  • Facebook tasuline kampaania läbiviimine

Kui sa ei leidnud endale sobivat teenust, kuid tunned, et äkki siiski saaksime abiks olla, saada oma ettepanek brit@milos.ee

Milos reklaam logo

Ideest teostuseni!

SUL ON HEA IDEE, MILLE TEOSTUSEKS VAJAD ABI?
MEIL ON LAHENDUSED!

Võta ühendust!