Veebilehe tehniline SEO audit

Sinu kodulehe positsiooni otsingutulemustes mõjutab muuhulgas kodulehe tehniline olukord. Veebilehe tehnilise SEO auditiga saad teada põhjused, miks külastajad ei tee soovitud tegevusi ja ettepanekuid probleemide lahendamiseks.

Veebilehe tehnilise SEO auditi teenus sisaldab:

  • Veebilehe ja serveri tehniline analüüs. – kui server on aeglane, tihti maas, kodulehel on ülemäära palju lisamooduleid, sisuhaldus on vana jne, siis on leht aeglane ja potentsiaalselt ebaturvaline ning probleemiga tuleks tegeleda enne muid SEO toiminguid.
  • Tehnilise SEO audit – kas koduleht on Google otsirobotile võimalikult arusaadav? Google poolt antud soovituste järgimine – URL’id, pealkirjad, Schema, alt-tag’id, sittemap’id jne.
  • Otsingusõnade/fraaside optimeeritus – kas soovitud väljendid on optimeeritud? Kui lehel otseselt soovitud fraasi ei eksisteerigi, pole ka otsirobotil infot, et selle väljendi otsimisel peaks otsimootor tulemuseks antud lehte pakkuma.
  • Välise SEO analüüs – sissetulevad lingid, ankurtekstid, soovitused, linkbuilding.
  • Sisutekstide analüüs SEO seisukohalt.

Ja tulemusena pakume sulle väärtuslikud soovitused. Asjad, mis kohe kindlasti peaksid korda tegema, asjad, mida võiks parendada ja üldisemad soovitused, näiteks eraldi maandumislehtede loomine, CTA lisamine, sisukirjutamine jne.

 

Muuda oma koduleht senisest veelgi müüvamaks ja küsi meilt pakkumist veebilehe tehnilise SEO auditi jaoks – brit@milos.ee !

 

 

 

Milos_reklaam_300px_valge

Ideest teostuseni!

SUL ON HEA IDEE, MILLE TEOSTUSEKS VAJAD ABI?
MEIL ON LAHENDUSED!

Võta ühendust!