Sisuturundus ja -loome

Üha enam soovitakse enne toodete ja teenuste ostu nende kohta informatsiooni lugeda, et veenduda selle kvaliteedis. Seega on asjakohase sisu väärtust raske alahinnata.
Aitame sul harida oma klienti! Läbi sisuloome on võimalik hajutada tema kahtlused ja tekitada usaldusväärne õhkkond ostu lõpule viimiseks.

Google otsimootori jaoks on väga oluline, et sinu ettevõtte kodulehel oleks pidevalt uut ja värsket sisu. Just see on üks viis, kuidas sul on võimalus otsingutulemustes tasuta silma paista ja otsingutulemustest ette poole jõuda. Kui sul endal ei ole aga mahti, või soovid oma aega kasutada rohkem oma teenuste ja toodete müügi peale, aitan sind hea meelega kodulehel blogi pidamise või kasulike artiklite loomisega. Teades ja tundes Google otsingumootoritele optimeerimise (SEO) põhitõdesid, koostan ka kõik tekstid neid põhimõtteid silmas pidades.

Sisuturunduse hind

Alates 85eur+km/300 sõna ja 125eur+km/500 sõna, kuid sõltub ka temaatikast ning sellest, kas jääme pikemaaegse koostöö peale või on tegemist ühekordse teenusega. Saada oma mõte ja me vastame sulle 24 tunni jooksul!

Kiiremate tulemuste saamiseks soovitame koos värske sisuga viia läbi ka Google otsingumootori reklaamikampaania.

Tutvu tehtud sisuloome töödega siin!

Sisuturunduse koolitus

Õpi ise tekste õigesti kirjutama! Pakume ka personaalset ja grupikoolitust. Samuti salvestatud koolitust, mida saad vaadata endale sobival ajal! Koolituse tellimiseks kirjuta brit@milos.ee!

Tagasiside

René Paats

René Paats

“Oleme oma 10 tegevusaasta jooksul kasutanud mitmeid sotsiaalmedia teenuseid pakkuvaid ettevõtteid.
Reeglina on jäänud koostöö nendega lühikeseks, sest tegelik teadmine ja oskus seda tööd efektiivselt ja kasumlikult teha neil puudus.
Milos OÜ-ga alustasime koostööd umbes kaks aastat tagasi ja me oleme väga rahul. Mulle meeldib nende töö kiirus ja kvaliteet. Samuti nende enda initsiatiivikus ja soov teha asju alati paremaks.”

René Paats

EAS Turismiarenduskeskus

Imbi Lepik-Martinson

“Brit Mesipuu on ajakohastanud ja ümber kirjutanud mitmed Visit Estonia e-akadeemia turunduse tekstid. Koostöö Britiga on alati väga professionaalne ja kiire. Oskus lihtsalt kirjutada võib-olla aeg-ajalt mitte nii lihtsatel teemadel on ka Briti tugevusi. On olnud väga viljakas koostöö!”

Imbi Lepik-Martinson
EAS Turismiarenduskeskus

Enn Tosso

“Briti artiklid erinevad paljudest teistest sisuturundusest rääkivatest sisuturundusartiklitest selle poolest, et ta jagab reaalselt kasulikku sisu. Hea näide, milline sisuturundus peakski olema.”

Enn Tosso

Albina Vimb

Albina Vimb

“Olen südamest tänulik väga hea ja meeldiva koostöö eest. Brit on alati tihedas sidemes oma kliendiga, kuulab mida klient tahab ja alati aitab oma nõuga kui tunneb, et saaks kliendile veelgi rohkem abiks olla. Ta kirjutab sisuturunduse artiklid väga kiiresti ja professionaalselt!”

Albina Vimb

Helen Valend

Helen-Valend

“Brit on osanud hästi meie seinast seina ja hüplikud mõtted üheks arusaadavaks tekstiks vormida. Samuti võin tema toimetatud ja otsingumootoritele meelepäraseks sätitud lood alati rahuliku südamega avaldada.”

Helen Valend
Milos_reklaam_300px_valge

Ideest teostuseni!

SUL ON HEA IDEE, MILLE TEOSTUSEKS VAJAD ABI?
MEIL ON LAHENDUSED!

Võta ühendust!